info@alinovasyon.com.tr   +90 332 355 02 22   +90 542 747 65 49

AL İNOVASYON - PİROLİZ FIRINI MAKİNELERİ - PYROLYSIS MACHINES||

KURUMSAL

ALİNOVASYON, 2016 yılında doğayla dost bir yaşam sloganıyla yola çıkarak çevre kirliliği ile ilgili ölçüm ve analiz faaliyetlerine başlayan firmamız plastik geri dönüşüm firmaları için büyük sorun teşkil eden elek filtrelerinin temizliği konusuna çözüm bulmak için uzun süre AR-GE çalışmalarını yürüttüğü  Piroliz Fırınını 2019 yılında satışa sunmuştur.
Kalite ve çevre yönetim sistemiyle ürün kalitesinden ödün vermeden farklı sektördeki bir çok firmanın metal ürünlerinin üzerindeki plastikleri temizlemede kullanacağı farklı türdeki temizleme fırınlarını ürün yelpazesine eklemiş bulunmaktadır.

Plastik Geri Dönüşüm faaliyeti gerçekleştiren firmalar için büyük sorun teşkil eden ekstruder eleklerinin temizleme işlemini bir çok işletme elekleri yakarak çözmeye çalışmaktadır. Ancak bu durumda başta çevre kirliliği olmak üzere bir çok sorunla karşılaşılmaktadır. Çevre kirliliğinin yanı sıra, elekler yakıldığı zaman yüksek sıcaklıklara maruz kaldığı için kısa sürede deforme olup bozuldukları için kısa ömürlü olurlar ve işletmelere ciddi ekonomik külfet getirirler.
Fırınlarımızın en büyük özelliği çevre dostu olmasıdır. Çevre kirliliği sorununu tamamen ortadan kaldırmaktadır.
Ayrıca kullanmış olduğunuz elekler yüksek sıcaklıklara maruz kalmayacağı için 10 kat daha fazla kullanılabilir. Bu da 1 ila 2 yıl içerisinde (Kullandığınız elek miktarına göre değişmektedir) eleklerden elde edeceğiniz ekonomik getiriyle elek temizleme makinasının maliyetini karşılayacağınız anlamına gelmektedir.

ALİNOVASYON, doğa duyarlılığından ödün vermeden AR-GE çalışmalarına devam etmekte ve ürün yelpazesini yıllar içerisinde arttırmaya devam etmektedir.

“Doğayla savaş halindeyiz, eğer kazanırsak kaybedeceğiz”

Hubert Reeves

alüminyum profil alüminyum ekstrüzyon profilleri alüminyum korkuluk aksesuarları aluminium profile aluminium extrusion aluminium accessories konya promosyon konya reklam ajansı sodyum bikarbonat potasyum bikarbonat amonyum bikarbonat